Pendik Lenovo Teknik Servis (Tel:0216 370 7818)

Pendik Lenovo Teknik Servis müşterilerin laptop kullanımı konusunda yaşamakta olduğu problemlerin giderilebilmesi adına firmamız uzun yıllardır servis hizmeti vermektedir. Bu bakımdan karşılaşabileceğiniz sorunların çözülebilmesi için firmamızla istediğiniz zaman diyaloga geçebilmektesiniz. Biz firma olarak işimizi titizlikle yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetini gözeterek işlemlerimizi şeffaf bir biçimde tamamlamaktayız. Konu bazında teknik servis firmamızın çeşitli markaların laptoplarına yönelik olarak işlemler yürütmekte olduğunu bilmelisiniz. Bu markalardan biri olarak ise Lenovo markası söylenebilmektedir. Lenovo markasının ürünlerindeki sorunları çözebilmek adına firmamız elinden geleni yapmaktadır.

 

 

Tel: 0216 370 7818

 

 

Pendik Lenovo Teknik Servis

 

 

Pendik Lenovo Teknik Servisi İlgili markanın modellerindeki sorunlar bazı nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bunların başında ekran kartı, işlemci, chipset olmaktadır. Bunlardan ayrı olarak klavye, mousepad gibi alanlarda da aşırı kullanıma bağlı olarak problemler yaşanabilmektedir. Bu sorunların tespit edilebilmesi için firmamız öncelikli olarak sorun tespit çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde firmamızın teknik altyapısını oluşturduğu tamir hizmetimiz sorunsuz olarak ilerlemektedir. Sonrasında ise firmamız müşterilerimizin problem yaşamaması adına gerekli yedek parçaları kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede sorun belli bir sistem dahilinde hızlıca çözüme kavuşmaktadır.

 

 

Müşterilerimiz tamir ücretlerimiz hakkında merak içinde olmaktadır. Şunu söyleyebiliriz ki biz firma olarak kaliteli ve etkin hizmeti uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmaya çalışmaktayız. Bu misyonumuzdan ötürü müşterilerimizin cüzi rakamlar karşılığında Lenovo marka laptoplarını servis firmamızda tamir ettirebilecekleriniz söylemek istiyoruz. Ancak şunu da eklemek gerekir ki laptoplarda oluşan sorunun derinliğine göre servis fiyatlarımızın farklılık göstermekte olduğunu unutmamaları gerekir.

 

Lenovo Teknik Servisi Avantajları

 

 

Lenovo teknik servisi olarak sizlere özellik tamir süresi konusunda pek çok avantaj sağlamaktayız. Lenovo laptoplarda yaşanan garanti dışı konularda hızlıca arızayı çözüme ulaştırmaktayız. Türkiyenin her yerinden gelen Lenovo laptop ve notebook cihazlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz.

 

Pendik Lenovo Teknik Servis

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın