Lenovo 1984 de kurulmuş oldukça köklü bir bilgisayar üreticisidir. Şuanda bilgisayar pazarının lideri konumunda olan Lenovo markası, bir çok farklı model laptop, notebook, tablet cihazlarınında üretimini ve gelişimini sağlamaktadır. Tabi pazarın en sağlam ürünlerini üretiyor olsada, sonuç olarak elektronik devrelerden oluşan bir cihaz olduğu için bazen kullanıcı hatalarından bazense dış nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Arıza genelde kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Su dökme, düşürmek yada herhangi bir darbeye maruz kalmasıyla laptopunuz bozulabilir ve kullanımıyacak düzeye gelebilmektedir. Burada cihaz yeniyse öncelikle bir garantiyi arayarak lenovo marka cihazınızda oluşan sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Fakat garanti servisleri genel olarak cihazlarda meydana gelen kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır. Bu durumda garanti servisleri ücret talep edeceklerdir.

Firmamız Lenovo markasına özel servis olarak hizmet vermektedir. Lenovo tüm markalarına ve modellerine hızlı bir servis hizmeti sunmaktadır. Türkiyenin her noktasından ücretsiz kargo ile hizmet veren firmamız arıza tespit işlemlerini de ücretsiz olarak sunmaktadır. Orjinal yedek parça kullanımı olan firmamız hiç bir muadil ürünle laptop onarımı gerçekleştirmemektedir. Muadil ürünler fiyatı orjinal ürünlere göre uygun fakat ileri dönemlerde laptop işleyişini bozacak sorunların başında gelmektedir.

Bu yüzden her zaman laptoplarınız da orjinal yedek parça kullanmak firmamız açısında önemlidir. Lenovo teknik servis teknisyenlerimiz de Lenovo konusunda eğitim almış ve her türlü problemi çözebilecek durumda olan personellerdir. 22  yıldır bilgisayar servisi hizmeti veren firmamız laptopların ilk çıktığı tarihten bugüne kadar servis hizmetlerini teknik servis olarak sürdürmektedir. Karışlaştığımız her problemi büyük bir titizlikle onarımı yaparak, siz değerli müşterilerilerimize ulatırmaktayız.

Call Now ButtonServisimizi Arayın