Lenovo teknik servisi: Lenovo 1984 de kurulmuş oldukça köklü bir bilgisayar üreticisidir. Şu anda bilgisayar pazarının lideri konumunda olan Lenovo markası, bir çok farklı model laptop, notebook, tablet cihazlarının da üretimini ve satışını sağlamaktadır.

Tüm laptop ve notebooklar gibi Lenovo cihazlarda da sıvı teması ya da çarpma ve düşmeye bağlı darbelere nedeniyle hasarlar oluşması mümkündür. Bu gibi durumlar kullanıcı hatası sayılarak garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Firmamız 1998 yılından beri teknik servis alanında kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Yıllar içinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla, her biri alanında uzman teknik personelimizle, garanti kapsamı dışında kalan Lenovo cihazlar için orjinal yedek parça kullanarak en kaliteli işçilikle servis hizmeti vermekteyiz. Lenovo teknik servis teknisyenlerimiz de Lenovo konusunda eğitim almış ve her türlü problemi çözebilecek yetkinlikte personellerdir.

Bizler daima orjinal yedek parça kullanarak laptop onarımı yapıyoruz ve bunun dışında bir uygulamayı uygun bulmuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyeti oranımızı yüksek tutabiliyoruz.  Muadil ürün kullanımı maliyeti düşürüyor gibi görünse de, ileriki dönemlerde laptop işleyişini bozarak çok daha yüksek maliyetlere neden olabilmektedir.

Tüm Türkiye’nin servisiyiz: Yıllardır, doğrudan servisimize getirilen cihazların yanında, hemen her ilden bize kargoyla ulaştırılan Lenovo marka laptop ve notebook cihazların onarım ve bakımını sağlamaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı kargo firmamızla Lenovo marka cihazınızı bize gönderebilir ve birinci kalite ve hızlı servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İletişim ve kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Firmamız özel servis statüsünde ve garanti kapsamı dışında kalan Lenovo marka cihazlarınıza orjinal yedek parça kullanarak birinci kalite işçilikle bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Şayet Lenovo cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen Lenovo Türkiye web sitesini inceleyiniz.

Servisimizi Arayın