Lenovo Ideapad 500 Klavye Değişimi

Lenovo Ideapad 500 Klavye Değişimi ; Klavyelerin doğru bir şekilde kullanılmaması ya da üzerlerine sıvı dökülmesi klavyelerin arızalanmasına neden olabilmektedir. Eskiden arızalanan klavyeleri tamir etmek oldukça zor olurken günümüzde ise dakikalar içerisinde arıza klavye değişimi yapılabilmektedir.

 

Tel: 0216 370 7818

 

Teknik servisimizde Lenovo ideapad 500 klavye değişimi tamamen garanti kapsamında yapılmaktadır. Laptobunuzun garantisi bozulmadan değişimler yapılabilmektedir. Değişim işleminde sadece orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Değişimden sonra klavyenin sorunsuz bir şekilde çalıştığı kontrol edilmektedir.

 

Lenovo Ideapad 500 Klavye Değişimi

 

 

Teknik servisimizde klavye değişimleri dakikalar içerisinde yapılır. Servisimize gelerek değişim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Türkiye’nin her bölgesinden kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Laptobunuz bizlere ulaştıktan sonra değişimleri dakikalar içerisinde yapılarak tekrar sizlere teslim edilecektir. Sorunsuz bir teknik servis hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Lenovo Ideapad 500 klavye fiyatı
  • Lenovo Ideapad 500 klavye sorunu
  • Lenovo Ideapad 500 klavye çalışmıyor
  • Lenovo Ideapad 500 klavye temizleme
  • Lenovo Ideapad 500 klavye rengi değiştirme

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.

Servisimizi Arayın