Maltepe Lenovo Teknik Servis (Tel: 0216 370 7818)

Maltepe Lenovo Teknik Servis anlamında İstanbul ili içerisinde birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak bu firmaların büyük bir çoğunluğu hem güvenilirlik hem de kalite anlamında müşterilerine mağdur edebilmektedir. Tüm bunlardan ayrı olarak ise firmamız sektörde uzun yıllar yer almış olmasının verdiği özgüven ve bilinirlik sayesinde müşterilerine kaliteli ve ayrıcalıklı bir teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bunun sonucunda da özellikle Maltepe’de yaşayan müşterilerimiz firmamızın bu ilçedeki teknik servisine laptoplarını gönül rahatlığıyla teslim etmektedir. Bu açıdan müşterilerimize kaliteli bir hizmet anlayışı sunduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

 

Tel: 0216 370 7818

 

 

Maltepe Lenovo Teknik Servisi

 

 

Maltepe lenovo teknik servisi servisimizde birçok markanın laptopunu tamir etmekteyiz. Bu markalardan biri olarak da Lenovo sayılabilir. Lenovo markasının her modelini tamir ettiğimizi söyleyebiliriz. Bu açıdan firmamız laptoplardaki sorunu tespit ederek işlemlerine başlamaktadır. Sorunlar bilgisayarın hafıza, işlemci gibi seçeneklerinden kaynaklanabildiği gibi klavye, ekran gibi aparatlarından da kaynaklanabilmektedir. Burada önemli olan doğru tespiti yapabilmektedir. Bu noktada ise işinin uzmanı çalışma ekibimiz devreye girmektedir. Gerekli bakım ve onarım işlemleri hızlıca yapılmakta ve sorun kolayca çözülmektedir. Sonrasında ise Lenovo marka laptoplarınız da bir daha bu şekilde bir sorun yaşamayacağınızı da garanti etmekteyiz. Tamir ücretlerimiz, seçeneklerimiz ve garanti belgesi hizmetlerimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek hizmetlerimiz ve gelecek planlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Siz de farkı görmek ve laptoplarınızı hızlıca tamir ettirmek için bize gelebilirsiniz.

 

Maltepe Lenovo Teknik Servis

 

Lenovo cihazlarda meydana gelen arızalar genelde kullanıcıların, kullanım esnasında yada taşıma sırasında yaşanan kazalardan dolayı oluşmaktadır. Buda aslında cihazın fabrikasyonuyla bir alakası yoktur. Çünkü lenovo cihazlar fabrikasyondan hatalardan oluşan arızalar genelde çok düşük miktarda gerçekleşmektedir. Genel sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Bu sorunlarda garanti kapsamına girmemektedir. Bu yüzden teknik servis olarak bizim gibi firmalar bu alanda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız aynı günde sorunu belirleyerek, hızlıca sizinle sorun hakkında iletişime geçer. Ardından fiyatı kabul ederseniz hızlıca onarım gerçekleşir ve cihazınız en fazla 3 günde size teslim edilmektedir. Çoğu arızada ise yalnızca 1 gün içinde teslim edilmektedir. Bünyemizdeki Lenovo teknisyenleri alanında uzmanlaşmış teknisyenlerdir. Lenovo modelleri ve tüm özellikleri konusunda genel bir eğitim almışlardır ve almaya devam etmektedir.

 

 

Maltepe lenovo servisi, Lenovo cihazlarda meydana gelen tüm farklı arıza türlerinin tespitini ve onarımını gerçekleştirmektedir. Özellikle anakart arızaları, tamiri en zor arızalardır. Ayrıca kasalarda meydana gelen kırılmalarda, komple kasa değişimi yerine kırıl bölgede onarım gerçekleştiriyoruz. Üstelik çok cüzzi miktarlarda bu işlem gerçekleştirilmektedir. Anakart arızalarında ise genelde kısa devre, kondansatör arızası gibi sorunlar yaşanmaktadır. Tüm bu sorunları firmamız bünyesinde hızlıca tespiti gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesindeki personeller Lenovo markasına ait yeni cihazlarda da, gereken eğitimi alarak arıza onarım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan tüm parçalar orjinal ürünler olup, asla yan sanayi ürünlerin kullanımı söz konusu değildir. Biz Lenovo teknik servisi olarak müşterilerimizin mutlu ayrılması, bizim en temel misyonumuz olmuştur.

 

Lenovo Servisi Hizmet Kalitemiz

 

 

Lenovo servisinde hizmet veren personel ve araçlar tüm gelişimlere ayak uydurarak sizlere hizmet verilmektedir. Tüm işlemler servisimizin bünyesinde kendi personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Personelimiz her türlü arızanın onarımını gerçekleştirmeye muktedir bir servistir. Bu yüzden Lenovo cihazınızdaki arıza ne olursa olsun servisimize getirin, arızanın onarım hizmetini sağlayalım. Servisimiz verdiği tüm hizmetlere 6 ay garanti vermektedir. Siz değerli müşterilerimize hiç bir konuda sorun yaşatmamaktayız. Laptoplarınızı ilk günkü gibi sizlere teslim ediyoruz.

 

 

Lenovo Laptoplarda Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar

 

 

Lenovo laptoplarda garantiye girmeyen durumlar mevcuttur. Bunlar genelde kullanıcıların hatalarından oluşan durumlardır. Örnegin su gibi  herhangi bir sıvının dökülerek laptopun kısa devreye düşürmesi sorunu, garanti kapsamına girmez. Düşürme gibi kazalar da malesef garanti kapsamına girmemektedir. Laptopun orjinal adaptörü, bataryası yerine yan sanayi ürünlerin kullanılması da garanti kapsamı dışında kalmasına neden olmaktadır. Kısaca orjinal olmayan laptopa zarar veren ürünler ve durumlar Lenovo garantisine girmemektedir. Fabrikasyon bir hatadan kaynaklanan sorunlarda garanti sizlere ücretsiz yardımcı olmaktadır.

 

Lenovo Laptoplarda Ekran Değişimi

 

Lenovo laptoplarda ekran değişimi marka ve modele göre değişmektedir. Bazı yeni modellerin ekranlarını bulmak oldukça güçtür. Zaten ekran kırılma ve çatlamaları kullanıcı hatası olduğu için ücretli olarak onarım yapılmaktadır. Bu yüzden dilerseniz laptopunuzu,  teknik servisimize getirerek dakikalar içerisinde onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Lenovo laptop ekran değişimi için sizde firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Lenovo Laptoplarda Klavye Değişimi

 

Lenovo laptop klavye değişimi işleminde en sık karşılaştığımız sorun klavyeye sıvı temasıdır. Su giren elektronik devreler ve klavye elektronik bölgeleri kısa devre yaparak bir daha çalışmaz. Malesef klavyenin herhangi bir tamiri mümkün değildir. Bu yüzden değişim yapılması gerekmektedir. Düşme, vurma, sertçe kullanma gibi sorunlarda da yine klavye değişimi gerektirecek durumlar çıkabilir. Bu yüzden sizde laptoplarınızın klavyesini nazikce kullanın yada oyun oynama gibi durumlarda harici klavye kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu gibi durumlarda kesinlikle tavsiyelerimize uyun yoksa laptopunuzun klavyesini değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Lenovo Laptoplarda Anakart Tamiri

 

Lenovo laptoplardaki anakart tamiri, genellikle deneyimli bir teknisyenin müdahalesini gerektiren karmaşık bir işlemdir. Anakart, bilgisayarın temel bileşenlerini barındıran ve çok sayıda lehim noktasına sahip hassas bir parçadır. Eğer anakartınız da bir sorun olduğundan şüpheleniyorsanız, öncelikle temel kontrolleri yapmalısınız, ancak anakartın değiştirilmesi veya onarılması gerektiğini düşünüyorsanız, bu işlemi profesyonel bir teknik servise veya uzmana bırakmanız önemlidir. Yanlış bir müdahale anakartı daha da zarar verebilir ve maliyetli bir onarıma yol açabilir. Bizleri arayarak özel servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Maltepe Lenovo Teknik Servis

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın