Lenovo Laptop Kapanmıyor !! [%100 Çözümü]

Lenovo laptop kapanmıyor sorunun çözümünü sizler için araştırdık. Genelde kapanmama sorunları yazılımsal olmaktadır. Bundan kurtulmanın en kolay yolu da formattan geçmektedir. Lenovo teknik servisi olarak tespitlerimize göre Lenovo laptopta yüklediğiniz çeşitli programlar zamanla açılış ve kapanış hızlarını düşürür veya tamamen bozabilir. Bunun için sizlere önerimiz verilerinizi sürekli bir yere kopyalamanızdır. Yoksa veri kurtarma yaptırmanız gerekebilir ve buda yüksek maliyetlere neden olmaktadır.

Tel: 0216 459 75 75

 

 

Lenovo Laptop Kapanmıyor

Kapanmama sorunu genelde bir çok arka planda çalışan programı Windowsun artık kapatamayacak kadar fazla olmasından ileri gelmektedir. Eğer format atamıyorsanız firmamız bünyesinde orjinal Windows paketleriyle siz değerli müşterilerimizi bu dertten kurtarmaktayız. Bazen Windows kapatma sonrası güncellemeler gerçekleştirir ve bu esnada kapatırsanız laptopunuzu bir daha açamayabilirsiniz. Bu yüzden güncelleme varken asla laptopunuzu kapatmayın güncelleme süresi güncellenecek veriye göre değişmektedir. Güncelleme kapatmak için Windows 10 da;

 

  • Windows Tuşuna basınız
  • Hizmetler yazarak çıkan seçeneğe giriş yapınız.
  • Çıkan seçenekler arasında Windows Update seçeneğini bulup çift tıklayın.
  • Başlangıç türü elle yazan yeri devre dışı bırakın.
  • Hizmet durumu ise çalışıyor dan durdura tıkladığınızda artık Windows güncelleme yapmayacaktır.

 

Peki Windowsda güncelleme yapmamak laptopumuza zarar verirmi? Windows sürekli güncelleme yaptığı için bu rahatsız bir hal alabilir. Bu yüzden iptal edebilirsiniz. Fakat güvenlik gerektiren bir durumunuz varsa, Windowsun açıklarınıda bu güncellemelerle kapatmanız gerekmektedir.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.

Servisimizi Arayın