Lenovo Laptop Güncelleme Sonrası Açılmıyor !! [%100 Çözüm]

Lenovo laptop güncelleme sonrası açılmıyor sorunu sıkça karşılaşılan yazılımsal bir sorundur. Özellikle Windows güncelleme ve bios güncelleme esnasında herhangi bir kapanma olması durumunda güncelleme sistemsel dosyaları etkilediği için Lenovo laptop açılmayabilir. Peki bu durumlarda ne yapılabilir? Bunları beraber inceleyelim.

 

Lenovo Laptop Güncelleme Sonrası Açılmıyor

 

Tel: 0216 459 75 75

 

 

Lenovo Laptop Güncelleme Sonrası Açılmıyor

 

 

Windows Güncelleme Sonrası Açılmıyor?

 

 

Windows güncelleme sonrası açılmıyor ise güncelleme yarıda kaldığının işaretidir. Windows sistem güncellemelerinde yeni sistem dosyalarıyla eskilerini yer değiştirir ve yeni özellikler ekler. Bu güncellemeler sırasında herhangi bir kesinti sorunun büyümesine neden olmaktadır. Burada yapmanız gereken yeniden format atmaktır. Eğer verileriniz varsa bu verilerinizi harddisk ve usb bağlayan aparatlarla başka bir laptopa aktarabilirsiniz. Bu sorunun çözümü için firmamızı da arayabilirsiniz.

 

 

Bios Güncelleme Sonrası Açılmıyor?

 

 

Bios en önemli arabirim aygıtlarından biridir. Windows ile donanımlar arasındaki bağlantıyı Bios aracılığıyla sağlamaktadır. Bios güncellemeleri Lenovo şirketi tarafından yayınlanan güncellemedir. Bunlar laptop performansını iyileştirici yapılması gereken güncellemelerdir. Fakat bu güncellemeleri gerçekleştirirken, dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan birisi de enerjinin asla kesintiye uğramaması gerektiğidir. Enerji kesintiye uğrarsa güncelleme yarım kalır ve sonrasında laptop açılmamaktadır. Tekrar laptop açılması için bios sıfırlanması gerekmektedir.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.

Servisimizi Arayın