Lenovo Laptop Açılmıyor Otomatik Onarıma Hazırlanıyor

Lenovo laptop açılmıyor otomatik onarıma hazırlanıyor arızası alıyorsanız bunun sebepleri ve bu arızaya davetiye çıkaran durumlardan bahsedeceğiz. Neden Otomatik onarıma düşer ve onarım sürekli başa neden döner. Öncelikle laptopta herhangi bir çarpma yada vurma, düşürme gibi bir darbeye mağruz kaldıysa harddisk zarar gördüğünden sürekli otomatik onarıma düşebilir. Sonunda ise onarımı belki saatlerce beklersiniz ve sonunda onarım yapılamadı diye hata alabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir darbeye maruz kalmaması neticesinde de yine otomatik onarıma düşmesi durumunda ise, yine hatalı kullanımlar ön plana çıkmaktadır.

 

Tel: 0216 370 7818

 

Laptopu günlük kullanımda bir yerden, başka bir yere devamlı bir taşıma söz konusu ise, bu taşımalar esnasında laptopu kapatmamanız halinde de bu sorun meydana gelebilir. Yorganın gibi yumuşak ve sıcağı tutan yüzeylerde ise yine aynı sorunlarla karşılaşmanız mümkün görünmektedir. Bu tarz durumlarda eğer otomatik onarım sonlanmıyorsa, %90 harddiskinize elveda diyebilirsiniz. İçindeki verileri ise firmamız bünyesindeki Veri Kurtarma birimi tarafından kurtarılarak yeni takılacak ssd harddisklere aktarabiliriz.

 

Lenovo Laptop Açılmıyor Otomatik Onarıma Hazırlanıyor

 

Bu sorun oluşma sebeblerinden bir başkası ise elektriğin aniden kesilmesidir. Bu yüzden otomatik onarıma düşebilme ihtimali vardır. Bu yüzden sizde Lenovo teknik servisi firmamıza laptopunuzu getirerek kısa sürede bu soruna çözüm bularak sizlere laptopunuzu geri iade etmekteyiz. Üstelik çok uygun fiyatlara.

 

Çözümü Nedir?

 

Genelde bu arıza format atarak çözüme ulaşmaktadır. Bu laptopun çözüme ulaştırır fakat tüm sorunları hızlı şekilde çözüme ulaştırması için formatın düzgün şekilde atılması ve driverların tamamının yüklenmesi gerekmektedir. Firmamız laptoplarınızda meydana gelen bu sorunların çözümü için, bizleri arayabilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın