Lenovo Yoga Klavye Değişimi

Lenovo Yoga Klavye Değişimi ; Lenovo Yoga laptop klavyenizi değiştirmeden önce, pili çıkardığınızdan ve adaptörünü laptopunuzdan çıkardığınız dan emin olun. Laptop klavyesini değiştirmenin ilk adımı, Lenovo Yoga arkasındaki vidaları çıkarmaktır. Bazen laptopunuzda çıkarılması gereken vidaların yanında bir klavye resmi olacaktır. Aksi takdirde, ayrıntılar için laptop kılavuzuna bakın. Laptop klavyenizin üzerinde bir kapak paneliniz var. Gerekirse, klavyenize kolayca erişmek için bu parçayı çıkarın. Lenovo Yoga Klavyenizin üzerinde vidalar varsa, bu vidaları çıkarın.

Tel: 0216 370 7818

 

Lenovo Yoga Servisi

Artık tüm vidaları çıkardığınıza göre, Yoga laptop klavyenizi çıkarıp yeniden takmaya hazırsınız. Klavyenizi çıkarmak için ince bir klavye spatulası alın ve klavyeyi klavye ile ana kart arasından kaldırın. Lenovo Yoga Klavyenizi çıkarırken dikkatli olun. Artık klavyeniz çıktığına göre, klavyenizin bağlantısını kesmeniz yeterlidir. Klavyenin bağlantısını kesmek için klavye ve kablosuna dikkat edin. Kablo cihazının kilidini açın ve laptop klavyesini çıkarın. Flexi kablonuz, basitçe dışarı kaydırılarak çıkarılması kolay olmalıdır. Yoga klavyeniz kaldırıldığına göre, Yoga laptop klavyenizi kurmaya hazır olun. Klavyenin arkasına bakın. Herhangi bir vida deliği görürseniz, Lenovo Yoga laptop altındaki vidaları tekrar nereye yerleştireceğiniz konusunda iyi bir fikriniz olacaktır.

Lenovo Yoga Klavye Değişimi

Yoga klavyenizi anakart klavye bağlantı yuvasına bağlayın. Yoga klavye kablosunu sabitleyin. Şimdi klavyenizi yerine çevirin ve klavyenizin altındaki olukları avuç içi dayanağınız veya plastik çerçevenizle hizalayın. Laptop klavyesini yerine sabitleyin, doğru şekilde oturduğundan ve tam oturduğundan emin olun. Şimdi vidaları tekrar yerine yerleştirin.

 

Lenovo Yoga Klavye Değişimi

 

Bu tarz işlemleri “yapamam” diyorsanız lenovo teknik servisi firmamıza gelerek hem klavyeyi tedarik edelim, hemde montajını 10 dk sürmeden tamamlayalım. Sizlere uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetle kaliteli olarak sizlere klavye değişimi sağlayalım.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın