Lenovo ideapad 100 Klavye Değişimi

Lenovo ideapad 100 klavye değişimi yaparken tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılması gerekir ve bu işlem profesyonellerin yapması gereken bir işlemdir.

Tel: 0216 370 7818

 

 

Lenovo ideapad 100 Klavye Değişimi

 

Klavye arızası laptoplarda en çok karşılaşılan arızaların başında gelmektedir. Birçok sebebe bağlı olarak klavyeler arızalansa da özellikle klavyenin çok fazla kullanılması ve sıvı dökülmesi gibi nedenler en başta gelmektedir. Klavyeniz arızalandığı zaman sorunu kendiniz çözmemeli bu konuda profesyonellerden yardım almalısınız.

Teknik servisimiz lenovo Ideapad 100 laptop orijinal klavyelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Lenovo ideapad 100 klavye değişimi için teknik servisimize gelmenize gerek kalmadan Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ile laptobunuzu gönderebilir ve klavyenizi değiştirebilirsiniz. Klavye değişiminden önce servisimizi arayarak değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz. Klavye değişimleri için orijinal Lenovo klavyeleri kullanılmaktadır. Orijinal ve sıfır Lenovo klavyelerin garantisi bulunmaktadır. Garanti süresi içerisinde arıza yapan klavyeler ücretsiz olarak değiştirilir.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın