Maltepe Lenovo Servis (Tel: 0216 370 7818)

Maltepe Lenovo Servis sorun giderme uzmanları , Lenovo maltepe laptop onarımı için sizlere arıza tespit hizmetini sunmaktadır. Uzmanlarımızın bilgi ve becerileri kaliteli çalışmayı garanti eder. Sorun ne olursa olsun, Lenovo laptop onarımınız, kaliteli yedek donanım kullanan uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek ve Windows işletim sistemi konularında kaliteli hizmet alacaklardır. Maltepe lenovo servisi, Maltepe bölgesinde lenovo cihazlarında en uygun fiyatları sağlayan servis olma özelliği taşımaktadır.

Tel: 0216 370 7818

 

Maltepe Lenovo Servis

Lenovo Ekran Değişimleri

 

Lenovo ekranına gelen herhangi bir arızayı hızlı şekilde servis hizmet vermekteyiz. Lenovo ekran değişimleri en hızlı verdiğimiz hizmetler arasında yer alır ve 10 dk içerisinde montajı gerçekleştirilmektedir. Ekran arızaları genel olarak garanti kapsamına girmeyen arızalardır. Nadiren ekrana giden data kablolarda oluşacak sorunlarda inceleme sounucu garantiye sokulur. Fakat düşürme, kırılma, çatlama gibi sorunların hiç birinde malesef garanti işlememektedir. Genelde bu sorunu firmamız Lenovo teknik servisi gibi profesyonel firmalar sadece 1 günde çözüme ulaştırmaktadır. Üstelik Teknik servisler hem fiyat olarak, hemde zaman olarak sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Garanti servislerinde meydana gelen yoğunluk nedeniyle 1 saatte yapılacak bir iş bekleme sırasına göre 1 hafta veya 1 aya kadar sürebilmektedir. Bu yüzden eğer garantiniz bitmişse sizde daha çok teknik servisleri tercih ediniz.

Lenovo Klavye Değişimleri

 

Lenovo marka laptopların klavye değişimleri de uygun fiyatlara yapılmaktadır. Maltepe lenovo servisi olarak su dökülmüş yada herhangi bir sıvı teması olmuş klavyelerinizin onarımları garantili şekilde gerçekleşmektedir.

Lenovo Şarj Soket Tamiri

 

Lenovo şarj soketlerinde yaşanan sorunları hızlıca çözüme ulaştıran bir firmadır. Şarj soketi genelde kullanıcıların orantısız olarak adaptör ucunu çıkartıp, takmasıyla meydana gelen sorunlardır. Bu sorunun nereden kaynaklandığı çok önemlidir. Eğer soketten kaynaknıyorsa soket değişimi yapılır yada adaptörden kaynaklanıyorsa adaptörü değiştirmeniz gerekmektedir. Şarj sorununu tam anlamanız için başka bir şarjda denemeniz gerekmektedir. Başka şarjda denemenize rağmen yine açılmıyorsa sorun soketten kaynaklanmaktadır.

 

Maltepe Lenovo Servis

 

Maltepe Lenovo Servisi her gün birçok lenovo kullanıcısına hizmet vermeye devam ediyor. Lenovo isimli markanın bir yetkili servis kurumu olan Maltepe Lenovo Servis firması müşteri memnuniyetini ilke edinerek günde onlarca müşteriye hizmet veriyor ve Bilgisayar sektöründe çoğu yetkili servis firmasına yol göstermeye ve öncelik etmeye devam ediyor. Maltepe Lenovo Servisi kullanıcılarının farklı şikayetleri üzerine cihazlar üzerinde tamir, bakım ve onarım gibi iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri sayesinde servis müşterilerinden tam not almayı başarabilmiş durumdadır. Lenovo markasının Maltepe bölgesinde temsilcisi olarak görev yapan firma Lenovo markasının müşterilerine her alanda yardımcı olarak güler yüzlü hizmet veriyor. Kapsamlı çalışmaları ile birlikte Lenovo markasının üretmiş olduğu ürünleri kullanan her müşterisine en yüksek düzeyde ilgi ve alaka göstererek kolaylık sağlamayı ilke edinmiş bir yetkili seviş firmasıdır. Lenovo markasının üretmiş olduğu herhangi bir cihaz hakkında yaşadığınız tüm sorunları Maltepe Lenovo Servisine danışabilir ve çözüm talep edebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede çözüm alacağınıza ve memnun kalacağınıza eminim.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın