Lenovo Legion Anakart Tamiri ve Değişimi

Lenovo Legion Anakart Tamiri orijinal yedek parçalar ile yapılması size her zaman yarar sağlayacaktır. Yan sanayi hatta markası dahi olmayan anakartları piyasada bulabilirsiniz. Bu durumun size yarar sağlamayacağını ve alakartınızın tam performans ile çalışmayacağını görebilirisiniz. Lenovo teknik servisi, Anakart bilgisayarınızın önemli bir parçası olup sık sık değiştirilmeyen bir parçadır. Birçok kez anakart değiştiğinde anakart ile birlikte birçok parçada değişebilmektedir. RAM, işlemci veya sabit diskler de birlikte değişebilmektedir.

 

Tel: 0216 370 7818

 

Anakartın asıl önemi ise cihazın tüm bileşenlerinin burada iletişim kurmasıdır. Yani bilgisayarın performansını belirleyen yer burasıdır. Bu yüzden yüksek performans için uygun anakart takılmalıdır. Lenovo Legion laptop Anakart Tamiri yaptırılırken anakart ile birlikte başkaca zarar gören bileşenlerin olup olmadığının kontrol edilmesi önemlidir. Çünkü bazen anakart tamir edildikten sonra tekrar arıza verebilmektedir. Burada anakartı ne kadar tamir ederseniz edin eğer diğer bileşenlerdeki sorunları da tespit etmezseniz sizin için sorunlar katlanarak büyüyecektir.

 

Lenovo Legion Anakart Tamiri ve Değişimi

Anakartınız için diğer önemli olan şey ise sıcaklık dengesidir. Eğer 35 derce üstü bir sıcaklık cihazınızda olursa bu durum anakartınıza zarar verebilir. Çünkü tüm işlemlerin iletişim merkezi bursadır. Dolayısıyla diğer bileşenlerden daha çok sıcaklıktan etkilenmektedir.

 

Lenovo Legion Anakart Tamiri ve Değişimi

Lenovo Legion 5 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y520 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y530 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y540 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y720 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y730 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y740 Ekran Değişimi
Lenovo Legion Y920 Ekran Değişimi

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın