Lenovo Laptop Ses Çıkmıyor? Sorunu Ne Olabilir? [Çözüldü]

Lenovo Laptop Ses Çıkmıyor ? Sorunu Ne Olabilir sorusunun bir çok farklı cevabı olabilir. Çünkü sorunun kaynağını bulmak gerekir. Şimdi başlıklara ayırarak şikayetlere göre Lenovo laptoplar nasıl onarım yapılır inceleyelim.

 

Tel: 0216 370 7818

 

Lenovo Laptop Ses Çıkmıyor? Sorunu Ne Olabilir? [Çözüldü]

Lenovo Laptop Ses Kartı Değişimi

 

Lenovo laptop ses kartı değişimi sizlere uygun fiyatlara yapılan bir işlemdir. Ses kartından dolayı eğer ses kaybı yaşıyorsanız bu ses kartının tamiri olacak bir durum yoksa değişimi yapılmaktadır.

Lenovo Laptop Ses Arttırma

 

Lenovo laptop ses arttırmak için farklı yöntemler vardır. Bunlardan biri harici hoparlör alarak, sesi yükseltme tekniğidir. Bu yöntemle laptopun sesini 2 hatta 3 katına kadar yükseltebilirsiniz.

Lenovo Laptop Ses Çok Az

 

Lenovo laptop ses çok az çıkıyorsa hoparlörlerinizde sorun meydana gelmiş olabilir. Boğuk yada az ses çıkıyorsa, %90 hoparlörleriniz patlaktır yada sıvı teması gibi bir sebeble bozulmuştur. Bu durumdan hoparlörlerinizi değiştirerek kurtulabilirsiniz.

Lenovo Laptop Ses Var Görüntü Yok

 

Lenovo laptop ses var görüntü yok ise sorun burada ekrandan kaynaklıyordur. Ekran değişimi yapılması gerektiğini bir lenovo teknik servisi firmamıza gelerek öğrenebilirsiniz.

Lenovo Laptop Ses Çıkmıyor

 

Lenovo laptop ses çıkmıyor ise sorun ses kartından, hoparlörden yada yazılımdan kaynaklanabilir. Lenovo laptop sesi sizlere kaliteli olarak, tespit edilip sorunun neyden kaynaklandığını tespit eder ve dakikalar içieisnde tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Lenovo Laptop Ses Gitmiyor

 

Lenovo laptop ses gitmiyor sorunu genelde mikrofonla alakalı bir sorundur. Mikrofon harici bir mikrofonsa değiştirerek başka bir mikrofonla deneyiniz. Eğer sorun yine giderilmediyse bu sefer giriş jackı yada ses kartı kontrol edilmelidir.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.

 

Servisimizi Arayın