Pendik Lenovo Teknik Servis (Tel:0216 370 7818)

Pendik Lenovo teknik servis müşterilerin laptop kullanımı konusunda yaşamakta olduğu problemlerin giderilebilmesi adına firmamız uzun yıllardır servis hizmeti vermektedir. Bu bakımdan karşılaşabileceğiniz sorunların çözülebilmesi için firmamızla istediğiniz zaman diyaloga geçebilmektesiniz. Biz firma olarak işimizi titizlikle yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetini gözeterek işlemlerimizi şeffaf bir biçimde tamamlamaktayız. Konu bazında teknik servis firmamızın çeşitli markaların laptoplarına yönelik olarak işlemler yürütmekte olduğunu bilmelisiniz. Bu markalardan biri olarak ise Lenovo markası söylenebilmektedir. Lenovo markasının ürünlerindeki sorunları çözebilmek adına firmamız elinden geleni yapmaktadır.

Tel: 0216 370 7818

 

Pendik Lenovo Teknik Servis

Pendik lenovo teknik servisi İlgili markanın modellerindeki sorunlar bazı nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bunların başında ekran kartı, işlemci, chipset olmaktadır. Bunlardan ayrı olarak klavye, mousepad gibi alanlarda da aşırı kullanıma bağlı olarak problemler yaşanabilmektedir. Bu sorunların tespit edilebilmesi için firmamız öncelikli olarak sorun tespit çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde firmamızın teknik altyapısını oluşturduğu tamir hizmetimiz sorunsuz olarak ilerlemektedir. Sonrasında ise firmamız müşterilerimizin problem yaşamaması adına gerekli yedek parçaları kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede sorun belli bir sistem dahilinde hızlıca çözüme kavuşmaktadır.

Müşterilerimiz tamir ücretlerimiz hakkında merak içinde olmaktadır. Şunu söyleyebiliriz ki biz firma olarak kaliteli ve etkin hizmeti uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmaya çalışmaktayız. Bu misyonumuzdan ötürü müşterilerimizin cüzi rakamlar karşılığında Lenovo marka laptoplarını servis firmamızda tamir ettirebilecekleriniz söylemek istiyoruz. Ancak şunu da eklemek gerekir ki laptoplarda oluşan sorunun derinliğine göre servis fiyatlarımızın farklılık göstermekte olduğunu unutmamaları gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisimizi Arayın
× Whatsapp İletişim